Yönetim Kurulundan Yeni Kararlar

Yönetim Kurulundan Yeni Kararlar

Federasyonumuz Yönetim Kurulu, 5 Ağustos tarihinde Kahramankazan'da toplanarak bir dizi önemli kararlar aldı.

Federasyonumuz Yönetim Kurulu, 5 Ağustos tarihinde Kahramankazan'da toplanarak bir dizi önemli kararlar aldı.

Yapılan toplantıda 2016-2017 yılı faaliyetleri değerlendirilirken, 2017-2018 dönem faaliyetleri ile ilgili prensip kararlar alındı. Uluslararası faaliyetlerde en geniş düzeyde temsilin benimsendiği toplantıda, bu amaçla bütçe olanaklarının ve sponsorluk olanaklarının zorlanması karara bağlandı. Yeni sezonda ulusal faaliyet sayılarında da önemli derecede artış olacağı kesinleşirken, bu faaliyetlerin de finanse edilmesi için ilave ve alternatif kaynakların devreye sokulması karara bağlandı.

Federasyonun Kızılay'da bulunan işyerinin tekrar Spor Genel Müdürlüğüne devredilmesi, diğer yandan Yaşamkent'te Bocce Bowling ve Dart branşlarında donanımlı bir tesisin yapılabileceği bir arsanın Federasyonumuza tahsisinin talep edilmesi kararı alındı.

Okul sporlarında yaşanan malzeme taleplerine cevap verebilmek için, Federasyonun özgelirlerinden kaynak oluşturulması ve ayrıca malzeme alımı için ilave bütçe talebinde bulunulması kararı alındı.

Toplantıda yönetimde yeniden görev dağılımları yapılırken, teknik kurulların ise ilgili asbaşkanların başkanlığında çalışması ve asbaşkanlara branşları ile ilgili her türlü konuda imza yetkisi verilmesi kararlaştırıldı.

1569 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği