Nilüferde Petank Heyecanı Bitmiyor

Nilüferde Petank Heyecanı Bitmiyor

Nilüfer'de Petank faaliyetleri devam ediyor. Nilüfer Belediyesi önderliğinde gerçekleştirilen 3. Misi Yerel Lezzetler Petank Şenliği kapsamında, 48 çift kıyasıya yarıştı. 24 Ağustos Pazar günü doğa harikası bir ortam içinde yapılan 7 sahada oynanan t

Nilüfer'de Petank faaliyetleri devam ediyor. Nilüfer Belediyesi önderliğinde gerçekleştirilen 3. Misi Yerel Lezzetler Petank Şenliği kapsamında, 48 çift kıyasıya yarıştı.


24 Ağustos Pazar günü doğa harikası bir ortam içinde yapılan 7 sahada oynanan turnuvanın sonunda dereceye ise şu çiftler girdi:


1.Ali SEZERER-Can SEZERER

2.Adem YAKINCI-Gamze BAŞARAN

3.Olgun GÜNEY-Nazif ÖZDEMİR

3.İlyas CAVULDAK-Gülten AKIN

 

Akşam saatlerinde tamamlanan turnuvanın ardından dereceye girenlere ödüllerini, Nilüfer Belediyesi Özel Kalem Müdürü Bukle ERMAN ve Nilüfer Belediyesi Yerel Gündem Genel Sekreteri Mehmet KARTAL  takdim ettiler.

 

Turnuvanın organizasyonunu gerçekleştiren Nilüfer Belediyesi Sosyal ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu ve Petank milli takım antrenörü Adem YAKINCI, turnuvaya olan ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hem bu güzel aktiviteyle güzel insanları bir araya getirdik. Hem de Nilüfer için mükemmel bir ortamda Petank sahaları inşa ettik. Petank konusunda Nilüfer adına liderlğimiz devam edecek" dedi.


609650 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği