• +90 312 310 20 60 / 312 310 60 51
  • [javascript protected email address]

M. BİLAL AYDIN

M. Bilal AYDIN

Kulüplerden Sorumlu Asbaşkan

aydin

25 Eylül 1973’de Niğde’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Niğde’de tamamladı. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Lisans öğrenimini tamamladıktan sonra yine Gazi Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Anabilim dalı, Sayısal Yöntemler Bilim dalında Yüksek Lisansını yaptı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümünü bitirdi. Halen Kosova Kolegji ESLG (European School of Law and Governance) Hukuk Fakültesi öğrenimine devam etmektedir.

2001 yılının Ocak ayında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Özel Kaleminde göreve başladı. 2010 yılında kurulan Türkgücü Ülkü Spor Kulübünün kurucu üyesi oldu, ilk Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi ve halen Türkgücü Ülkü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Devlet Bahçeli Vakfı Müdürlüğü ve Türk Akademisi Siyasi Sosyal Stratejik Araştırmalar Vakfı İktisadi İşletmesinin Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir. Trabzonspor Kulübü üyesi ve Genel Kurul delegesidir.

8 Haziran 2018 tarihinde yapılan Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu olağanüstü Genel Kurulunda Yönetim Kuruluna seçilerek kulüplerden sorumlu Asbaşkan olarak görev aldı.

Halen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak görevine devam eden Aydın, evli ve iki çocuk babasıdır.

SPONSORLARIMIZ

manset_alo145_yeni

DUaQCI-XkAAI_9T

3WTURK CMS v7.0