• +90 312 310 20 60 / 312 310 60 51
  • [javascript protected email address]

FİKRET KELEŞ

Fikret KELEŞ

Tesislerden Sorumlu Asbaşkan

kelles

Fikret Keleş,1977 Adıyaman doğumludur.

İlk ve Orta Öğrenimini Adıyaman’da tamamladı.

2001 yılında İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans Programından mezun oldu.2017 yılında Bartın Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında “Gençlik Merkezindeki Serbest Zaman Etkinliklerine Katılan Bireylerin Bazı Demografik Değişkenlere Göre İncelenmesi” tezi ile yüksek lisans derecesi aldı. 2002 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yabancı dil sınavını kazanarak  Spor Uzmanlığına atandı.2005 yılına kadar Spor Uzmanı olarak görevine devam etti.2005 yılında Milli Eğitim Bakanlığınca Adıyaman iline Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak atandı, 2013 yılına kadar Öğretmen ve çeşitli kademelerde  idareci olarak görev yaptı. 2013- 2017 yılları arasında Adıyaman Gençlik Merkezinde, Gençlik Merkezi Müdürü olarak görev yaptı.2017 yılında Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı ve halen bu görevini yürütmektedir.

Aktif olarak okullarda ve amatör spor kulüplerinde uzun yıllar futbol oynadı. Çeşitli futbol kulüplerinde antrenör ve idareci olarak görev aldı.

Amatör olarak ilgilendiği Hentbol, Futbol, Yüzme, Halk Oyunları, Badminton, Masa Tenisi, Bocce, Bowling ve Dart spor branşlarında sporcu, antrenör ve hakem olarak görev yaptı. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi olarak uzun yıllar görev yaptı. Birçok Federasyonun eğitim, teknik, organizasyon… vb. kurulları olmak üzere çeşitli kurullarda görevler üstlendi.

Özelikle Dezavantajlı Gençler, Engelliler ve  Down Sendromlu bireyler alanında uzun yıllar çeşitli spor branşlarında gönüllü olarak aktif eğitici ve antrenör olarak görev yaptı.. Halen Adıyaman Down Sendromlular Derneği Genel Sekreterliğini yürütmekle beraber bu alandaki çalışmalarını da gönüllü olarak devam ettirmektedir.

Bunların dışında çeşitli sivil toplum örgütlerinde idareci, yönetici ve çeşitli kademelerde sivil toplum faaliyetlerini de yürütmektedir.

2010 yılında tanıştığı TBBDF camiasında her üç branşta sporcu, antrenör ve hakem olarak uzun yıllar görev yaptı. Federasyonun Doç. Dr. Mutlu Türkmen Başkanlığında oluşan yeni yönetiminde Tesislerden sorumlu Asbaşkan olarak görev almıştır.

Orta derecede İngilizce bilen Keleş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

SPONSORLARIMIZ

manset_alo145_yeni

DUaQCI-XkAAI_9T

3WTURK CMS v7.0