Federasyonda Yeni Dönem

Federasyonda Yeni Dönem

Federasyonumuzun 8 Haziran tarihinde yapılan Olağanüstü Seçimli genel Kurul Toplantısı sonucunda Mutlu Türkmen başkanlığa seçildi.

Federasyonumuzun 8 Haziran tarihinde yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı sonucunda Mutlu Türkmen başkanlığa seçildi.

Başkan Dr. Ahmet Recep Tekcan'ın genel seçimler için istifa etmesinin ardından Federasyonumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı 8 Haziran tarihinde Ankara Angora Otel'de yapıldı. Divan Başkanlığını Ersin Işık'ın yürüttüğü genel kurulda, tek aday olarak yarışan Doç. Dr. Mutlu Türkmen kullanılan 77 oydan geçerli olan 76 oyu alarak yeni dönemde Federasyon başkanlığına seçildi. Federasyomuzun kuruluşundan itibaren Başkan Vekili olarak görev yapan Türkmen, böylelikle Federasyon Başkanı görevini üstlenmiş oldu.

Tekcan "onursal başkan" oldu
Türkmen tarafından yapılan önerinin ardından genel kurulun oybirliği kararıyla Ahmet Recep Tekcan onursal başkan olarak belirlendi.

İlk yönetim toplantısı yapıldı
Yeni oluşan yönetim kurulu genel kurulun hemen sonrasında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda alınan kararlar gereğince, İlyas İleri ve Serdar Arslan yeni dönemde başkan vekili olarak görevlendirilirken, Murat Kul Dart branş sorumlusu asbaşkan, Faik Kapsız ise Bocce branş sorumlusu asbaşkan olarak atandı. İcra kurulunun oluşmasında ise genel kuruldan alınan karar gereğince asıl ve yedek üyelerin değerlendirilmesi benimsendi. Yönetim kurulu en kısa zamanda toplanarak, diğer üyelerin görev ve sorumluluklarına dair kararlar alacak.

Yeni seçilen kurullar şu isimlerden oluştu;
906 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği