Dart'ta Sona Yaklaşıldı

Dart'ta Sona Yaklaşıldı

Dart'ta 1-3 Nisan tarihlerinde Antalya'da yapılan Akdeniz Açık Turnuvası ve 5. etap şampiyonası ile sezon sonuna yaklaşılmış oldu.

Dart'ta 1-3 Nisan tarihlerinde Antalya'da yapılan Akdeniz Açık Turnuvası ve 5. etap şampiyonası ile sezon sonuna yaklaşılmış oldu.

3 gün süren zorlu mücadeleler sonucunda dereceye girenlere ödülleri, TBBDF Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Asbaşkan Dr. Murat Kul, KKTC Dart Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu ve Throne Thravel Genel Müdürü Serdar Kaplan tarafından verildi.


Turnuva sonrasında oluşan Türkiye Dart sıralaması >>>
Her üç günde dereceye giren sporcular ise şöyle belirlendi;

Akdeniz Open Gençler Maçı Sonuçları

Genç Kızlar
1. Emine Dursun
2. Başak Sıla Işık
3. Beyza Gültekin
3. Selvi ŞİŞİK

Genç Erkekler
1. Yunuscan Yıldırım
2. Enes Ekrem Eser
3. Erdem Bütüner 3.Mustafa Candemir

Akdeniz Open Kadınlar
1. Şennur Yaşlı
2. Emine Dursun
3. Rabia UsLu
3. Samiran Çoban
5. Emine Akar
5. Eda Kemaoğlu
5. Merve Doğan
5. Tuğba Es

Akdeniz Open Erkekler
1. Cemal Gingi
2. Mürsel Yavuz
3. Mustafa Özcan
3. Salim Özeren
5. Erkut Kötülek
5. Faik Sedef Sefket Amcaoğlu
5. Tahir Çaltinoğlu5.Oğuzhan Kaya
Antalya 5. Ayak Pazar Maçları
Yıldız Kızlar
1. Başak Sıla Işık
2. Hamiyet Erva Üngör
3. Leyla ÖZTÜRK
3. Merve Kartal

Yıldız Erkekler
1. Yusuf Ateş
2. Sefa Ateş
3. Furkan Aydemir
3. Serdar Kuzkun

Genç Kızlar
1. Emine Dursun
2. Başak Sıla Işık
3. Meryem Kanay
3. Meltem Çetinkaya

Genç Erkekler
1. Yunuscan Yıldırım
2. Oğuzhan Kaya
3. Fatih Alparslan Yiğit
3. Yusuf Ateş

Kadınlar
1. Rabia UsLu
2. Emine Dursun
3. Şennur Yaşlı
3. Sevgi Yazgan

Erkekler
1. Mürsel Yavuz
2. Salim Özeren
3. Semih Pişmiş
3. Faik Amcaoğlu

Antalya 5. Ayak Cumartesi maçları
Yıldız Kızlar
1. Ecren Karagoz
2. Hamiyet Erva Üngör
3. Sudenaz Aydın
3. Meryem Kanay

Yıldız Erkekler
1. Yusuf Ateş
2. Serdar Kuzkun
3. Alperen Helva
3. Furkan Aydemir

Genç Kızlar
1. Meryem Çetinkaya
2. Sinem ŞENGÜL
3. Meryem Kanay
3. Nisa Ünal

Genç Erkekler
1. Yunuscan Yıldırım
2. Taner Devrim
3. Oğuzhan Kaya
3. Eren Köse

Kadınlar
1. Emine Dursun
2. Şennur Yaşlı
3. Rabia UsLu
3. Sema Kalmaz

Erkekler
1. Mürsel Yavuz
2. Hanefi Çelebi
3. Cemal Gingi
3. Atıl Erarslan

















1881 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği