Dart'ta Sezon Sona Erdi

Dart'ta Sezon Sona Erdi

2016-2017 Sezonu Şehit Demet Sezen Dart Sıralama Turnuvaları, 11-14 Mayıs tarihlerinde Ankara'da yapılan son ayak ve Ustalar Turnuvası ile tamamlandı.

2016-2017 Sezonu Şehit Demet Sezen Dart Sıralama Turnuvası, 11-14 Mayıs tarihlerinde Ankara'da yapılan son ayak ve Ustalar Turnuvası ile tamamlandı. Böylelikle sezonu ilk 3 sırada bitiren sporcular kupalarını elde etmeye hak kazandı.

Tüm günlerde ve sezon sonunda oluşan dereceler;

PERŞEMBE
MİNİKLER
1. AHMET KEREM AKSOY
2. TOLGA ARDA ERDEM
3. ARDA ÇOLAK
3. ZEYNEP NUR YURTTUTAN
YILDIZ KIZLAR
1. SUDENAZ AYDIN
2. BAŞAK SILA IŞIK
3. KÜBRA SELİN ORMAN
3. RÜMEYSA UZUN
YILDIZ ERKEKLER
1. MEHMET ALİ VARHAN
2. SERDAR KUZKUN
3. ALPEREN HELVA
3. ENES ÖZCAN
CUMA
MİNİKLER
1. AHMET KEREM AKSOY
2. TOLGA ARDA ERDEM
3. M.TAHA AYDIN
3. MERT CALASIN
YILDIZ KIZLAR
1. SUDENAZ AYDIN
2. SELİN ORMAN
3. EZGİNUR KIZILAY
3. AMİNE DİNÇ
YILDIZ ERKEKLER
1. MEHMET ALİ VARHAN
2. EREN CENGİZ
3. TAHA ŞAHİN
3. MÜCAHİT ÇELEBİ
GENÇ KIZLAR
1. EMİNE DURSUN
2. M. MUKADDES DOĞAN
3. RABİA TURNA
3. BUKET IŞIK
GENÇ ERKEKLER
1. ERDEM BÜTÜNER
2. OĞUZHAN KAYA
3. EMİRHAN ERTUĞ
3. SERDAR KUZKUN
KADINLAR
1. EMİNE DURSUN
2. RUMEYSA UZUN
3. MELTEM ÇETİNKAYA
3. SUDENAZ AYDIN
ERKEKLER
1. ÜMİT UYGUNSÖZLÜ
2. ÇAĞRI TURGUT
3. RIDVAN DÖĞER
3. GÖKHAN ULUSOY

CUMARTESİ
GENÇ KIZLAR
1. EMİNE DURSUN
2. M.MUKADDES DOĞAN
3. BUKET IŞIK
3. ELİF DEKER
GENÇ ERKEKLER
1. OĞUZHAN KAYA
2. ERDEM BÜTÜNER
3. FATİH BOZAN
3. BATUHAN ŞAHİN
KADINLAR
1. EMİNE DURSUN
2. M.MUKADDES DOĞAN
3. SUDENAZ AYDIN
3. RABİA USLU
ERKEKLER
1. ÇAĞRI TURGUT
2. ÜMİT UYGUNSÖZLÜ
3. RIDVAN DÖĞER
3. GÖKHAN ULUSOY

PAZAR USTALAR
MİNİKLER
1. AHMET KEREM AKSOY
2. ALPER ANIL SALON
3. MEVLÜT ARDA AHİ
3. HATİCE SENA DÖĞER
YILDIZ KIZLAR
1. HAMİYET ERVA ÜNGÖR
2. MERYEM KANAY
3. RUMEYSA UZUN
3. PELİN KÖSTEN
YILDIZ ERKEKLER
1. HALİL HALİHOŞ
2. ONUR KUŞ
3. ALPEREN ALTUNIŞIK
3. MEHMET ALİ VARHAN
GENÇ KIZLAR
1. EMİNE DURSUN
2. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. SUDENAZ AYDIN
3. MELTEM ÇETİNKAYA
GENÇ ERKEKLER
1. ERDEM BÜTÜNER
2. AHMET BESİM DEVECİ
3. EREN CENGİZ
3. BERAT IŞILDAK
KADINLAR
1. MELİSA MUKADDES DOĞAN
2. EMİNE DURSUN
3. SEMA KALMAZ
3. HALE KOCABACAK
ERKEKLER
1. GÖKHAN ULUSOY
2. HANİFİ ÇELEBİ
3. ERDEM BÜTÜNER
3. ÇAĞRI TURGUT








158 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği