Dart'ta Mücadele Devam Ediyor

Dart'ta Mücadele Devam Ediyor

Türkiye Dart Şampiyonası Sıralama ayaklarının ikincisi Ankara'da büyük bir katılımla tamamlandı.

Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası Sıralama ayaklarının ikincisi Ankara'da büyük bir katılımla tamamlandı.

Ankara Atatürk Spor Salonu Dart Salonunda yapılan müsabakalara minikler kategorisinde ilk gün 64, ikinci gün 54; yıldızlar kategorisinde ilk gün 59 kız, 59 erkek, ikinci gün 50 kız, 59 erkek; gençler kategorisinde ilk gün 48 kız, 69 erkek, ikinci gün 39 kız, 62 erkek; büyükler kategorisinde ise ilk gün 57 kadın, 91 erkek, ikinci gün 58 kadın, 89 erkek sporcu katıldı. Böylelikle şampiyonaya katılım toplamda 863 kişiye ulaşmış oldu.

Şampiyonada 3 gün boyunca dereceye giren sporcular şöyle oldu;

Cuma Günü
Minikler
1. Mevlüt Arda AHİ
2. Hatice Sena DÖĞER
3. Nisa İrem TORUN
3. Tolga Arda ERDEM

Cumartesi Günü
Minikler
1. Muhammet Yağız AKSOY
2. Hatice Sena DÖĞER
3. Yaren Havanur KAYA
3. Utku ULUSAN

Genç Kızlar
1. Emine DURSUN
2. Meltem ÇETİNKAYA
3. Cansunur IŞILDAK
3. Sudenaz AYDIN

Kadınlar
1. Emine DURSUN
2. Meltem ÇETİNKAYA
3. Sema KALMAZ
3. Melisa Mukaddes DOĞAN

Pazar Günü
Genç Kızlar
1. Emine DURSUN
2. Meltem ÇETİNKAYA
3. Sudenaz AYDIN
3. Melisa Mukaddes DOĞAN

Kadınlar
1. Emine DURSUN
2. Sema KALMAZ
3. Selda CAN
3. Gamze ERARSLAN

Yıldız Erkekler
1. Onur KUŞ
2. Serdar KUZKUN
3. Alperen ALTUNIŞIK
3. Eren CENGİZ


Yıldız Erkekler
1. Eren CENGİZ
2. Serdar KUZKUN
3. Güçlü Kaan ŞENEL
3. Mehmet Can DELEN

Genç Erkekler
1. Erdem BÜTÜNER
2. Sefa ATEŞ
3. Oğuzhan KAYA
3. Ahmet GÜMÜŞAY

Erkekler
1. Çağrı TURGUT
2. Mürsel YAVUZ
3. Oğuzhan KAYA
3. Gökhan ULUSOY


Genç Erkekler
1. Erdem BÜTÜNER
2. Oğuzhan KAYA
3. Serdar KUZKUN
3. Ahmet Besim DEVECİ

Erkekler
1. Ümit UYGUNSÖZLÜ
2. Rıdvan DÖĞER
3. Gökhan ULUSOY
3. Mürsel YAVUZ

Yıldız Kızlar
1. Sudenaz AYDIN
2. İlayda SARİKULAK
3. Rumeysa UZUN
3. Amine DİNÇ


Yıldız Kızlar
1. Sudenaz AYDIN
2. Meryem KANAY
3. Amine DİNÇ
3. Aleyna EĞRİDAĞ
Şampiyonada dereceye giren sporculara ödülleri Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Başkan Vekili Doç. Dr. Mutlu Türkmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Arslan, Faik Kapsız, Ahmet Naci Dilek, Hasan Bünül, Yücel Can, Doç. Dr. İmbat Muğlu, Mustafa Hilmi Çelik, Genel Sekreter Mehmet Demirdelen ve İdari Koordinatör Şakir Erdem tarafından takdim edildi.

2385 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği