Dart'ta Gençlerde Rekor Katılım

Dart'ta Gençlerde Rekor Katılım

Türkiye Dart Şampiyonası Şehit Demet SEZEN sıralama turnuvası 1. Ayağında Minik, Yıldız ve Gençler kategorileri maçları rekor katılımla yapıldı.

Türkiye Dart Şampiyonası Şehit Demet SEZEN sıralama turnuvası 1. Ayak maçları 05-06 Kasım 2016 tarihleri arasında Cumartesi 259 Pazar 275 toplamda ise 534 Minik Yıldız ve Genç sporcunun katılımı ile Ankara Ulus Atatürk Spor Salonunda yapıldı. Böylelikle 1. Ayak maçları sonunda tüm kategorilerde katılan sporcu sayısı rekor düzeye ulaşıp 805 kişi oldu. Dereceye giren sporcuların ödüllerini Dart MHK Başkanı Gediz KALKAN Gaziantep İl Temsilcisi Mustafa ÖZCAN ile Teknik Kurul Üyesi Serkan IŞILDAK takdim etti.


2016-17 Sezonu Dart Türkiye sıralaması >>>

Toplu sonuçlar;

. CUMARTESİ MİNİKLER . . PAZAR MİNİKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
AHMET KEREM AKSOY CECELİ SPOR KULÜBÜ 1 ŞEYHMUS ANIL SAKAR GÜNEY KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
ANIL ALPER SALON BOZÜYÜK ÇARŞI SPOR KULÜBÜ 2 HATİCE SENA DÖĞER FERDİ
ÖMER FARUK TEKDEN FERDİ 3 EKİN NİSA ÇETİN CECELİ SPOR KULÜBÜ
FURKAN DURMAZ NİCE SPOR KULÜBÜ 3 AHMET KEREM AKSOY CECELİ SPOR KULÜBÜ
. CUMARTESİ YILDIZ KIZLAR . . CUMARTESİ YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
HAMİYET ERVA ÜNGÖR CECELİ SPOR KULÜBÜ 1 ENES ÖZCAN GÜNEY KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
MERYEM KANAY FERDİ 2 SERDAR KUZKUN GENÇ NESİL SPOR KULÜBÜ
TÜRKAN ALBENİ YALOVA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 3 HALİL HALİHOŞ GENÇ NESİL SPOR KULÜBÜ
REMİDE TURASAN NİCE SPOR KULÜBÜ 3 BAVER ATEŞ GENÇ NESİL SPOR KULÜBÜ
. CUMARTESİ GENÇ KIZLAR . . CUMARTESİ GENÇ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
EMİNE DURSUN ANKARA BB SPOR KULÜBÜ 1 OĞUZHAN KAYA ANKARA BB SPOR KULÜBÜ
MELTEM ÇETİNKAYA FERDİ 2 ERDEM BÜTÜNER TÜRKGÜCÜ ÜLKÜ SPOR KULÜBÜ
SELVİ ŞİŞİK FERDİ 3 FURKAN AYDEMİR ULUSLARARASI BİLİM KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
MELİSSA MUKADDES DOĞAN FERDİ 3 RIZA YÖRÜK BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
. PAZAR YILDIZ KIZLAR . . PAZAR YILDIZ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
BAŞAK SILA IŞIK TÜRKGÜCÜ ÜLKÜ SPOR KULÜBÜ 1 MEHMET ALPEREN ALTUNIŞIK ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ
SUDENAZ AYDIN BARTIN HEDEF SPOR KULÜBÜ 2 TAHA ŞAHİN ÖZEL YENİ UYGAR OKULLARI SPOR KULÜBÜ
AMİNE DİNÇ ÇELEBİ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 3 ANIL KARA BAFRA MEVLANA SPOR KULÜBÜ
REMİDE TURASAN NİCE SPOR KULÜBÜ 3 ONUR KUŞ BOZÜYÜK ÇARŞI SPOR KULÜBÜ
. PAZAR GENÇ KIZLAR . . PAZAR GENÇ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
EMİNE DURSUN ANKARA BB SPOR KULÜBÜ 1 MUSTAFA CANDEMİR FERDİ
MELTEM ÇETİNKAYA FERDİ 2 AHMET BESİM DEVECİ BOZÜYÜK İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ
AYŞEGÜL KARADEMİR FERDİ 3 SEFA ATEŞ BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
BAŞAK SILA IŞIK TÜRKGÜCÜ ÜLKÜ SPOR KULÜBÜ 3 OĞUZHAN KAYA ANKARA BB SPOR KULÜBÜ
. CUMARTESİ KADINLAR . . CUMARTESİ ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
EMİNE DURSUN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULUBÜ / ANKARA 1 ÜMİT UYGUNSÖZLÜ AKADEMİ ANKA SPOR KULÜBÜ / ANKARA
TUĞBA ESER FERDİ / ANKARA 2 MÜRSEL YAVUZ ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA
RABİA USLU ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA 3 M. HANEFİ ÇELEBİ ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA
ELİF DEKER ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA 3 CEM KIREKER AKADEMİ ANKA SPOR KULÜBÜ / ANKARA
. PAZAR KADINLAR . . PAZAR ERKEKLER
ADI SOYADI KULÜP VE İLİ S. NO ADI SOYADI KULÜP VE İLİ
EMİNE DURSUN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULUBÜ / ANKARA 1 MUHİTTİN GÜRBÜZ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULUBÜ / ANKARA
GAMZE YÜKSEL ERARSLAN ANKARA DART DERNEĞİ /ANKARA 2 MERTCAN TÜRKYILMAZ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULUBÜ / ANKARA
NİSA ÜNAL ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA 3 ESER TEKİN ANKARA DART DERNEĞİ /ANKARA
MERVE DOĞAN ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ / ANKARA 3 YUNUSCAN YILDIRIM BOZÜYÜK İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ /BİLECİK








2369 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği