Dart'ta 4. Ayak Yapıldı

Dart'ta 4. Ayak Yapıldı

Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 4. ayak turnuvaları 24-26 Mart tarihlerinde Gaziantep'te yapıldı.

Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 4. ayak turnuvaları 24-26 Mart tarihlerinde Gaziantep'te yapıldı. Minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde yapılan turnuvalarda Cuma günü 158, Cumartesi 405 ve Pazar günü ise 216 sporcu yarıştı.



Şampiyonanın son gününde dereceye giren sporcuları ödülleri, Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Spor ve Yaşam Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kerem Balyemez tarafından takdim edildi.

İlk 4 dereceler;
Cuma
Minikler

1. Muhammet Yağız AKSOY
2. Ahmet Kerem AKSOY
3. Burakcan KILIÇ
3. Bilal DEMİRKAN

Yıldız kızlar
1. Pelin KÖSTEN
2. Meryem KANAY
3. Amine DİNÇ
3. Ceyda CİVAŞ

Yıldız erkekler
1. Serdar KUZKUN
2. Mehmet Ali VARHAN
3. Furkan BOZYİĞİT
3. Yağız AKÇA

PAZAR
Genç kızlar
1. Emine DURSUN
2. Melisa Mukaddes DOĞAN
3. Cemile Nur NİYAZ
3. Elif DEKER

Genç Erkekler

1. Oğuzhan KAYA
2. Yusuf ATEŞ
3. Berat IŞILDAK
3. Sefa ATEŞ

Kadınlar

1. Emine DURSUN
2. Hale KOCABAÇAK
3. Elif ÖZDEMİR
3. Didem ÖKMEN

Erkekler
1. Çağrı TURGUT
2. Ridvan DÖĞER
3. Yunuscan YILDIRIM
3. Hanefi ÇELEBİ
Cumartesi
Minikler

1. Muhammet Yağız AKSOY
2. Alper Anıl SALON
3. Yağız ŞENGÜL
3. Mevlüt Arda AHİ

Yıldız kızlar
1. Pelin KÖSTEN
2. Rumeysa UZUN
3. Ezgi Nur KIZILAY
3. Amine DİNÇ

Yıldız erkekler

1. Serdar KUZKUN
2. Onur KUŞ
3. Yağız AKÇA
3. Anıl KARA


Genç kızlar

1. Emine DURSUN
2. Melisa Mukaddes DOĞAN
3. Cemile Nur NİYAZ
3. Amine DİNÇ

Genç erkekler
1. Erdem BÜTÜNER
2. Oğuzhan KAYA
3. Berat IŞILDAK
3. Sefa ATEŞ

Kadınlar
1. Emine DURSUN
2. Hale KOCABACAK
3. Ayşe Sennur ULUGÖNÜL
3. Elif DEKER

Erkekler
1. Mürsel YAVUZ
2. Çağrı TURGUT
3. Yunuscan YILDIRIM
3. Hanefi ÇELEBİ









2313 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği