Dart'ta 3. Ayak Geride Kaldı

Dart'ta 3. Ayak Geride Kaldı

Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Sıralaması 3. ayağı, 24-26 Şubat tarihlerinde Ankara Atatürk Spor Salonu Dart Salonunda yapıldı.

Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Sıralaması 3. ayağı, 24-26 Şubat tarihlerinde Ankara Atatürk Spor Salonu Dart Salonunda yapıldı. Şampiyonada sıralamada üst sıralarda bulunan sporcular sonuca gitmeyi başarırken, üst sıralardan kopmak istemeyen sporcular da büyük bir mücadele verdi.


Toplamda 500'den fazla sporcunun mücadele ettiği şampiyonada kategorilerinde 2 gün üst üste derece elde sporcular ise şunlar oldu;

CUMA
MİNİKLER

1. HATİCE SENA DÖĞER
2. TOLGA ARDA ERDEM
3. FURKAN DURMAZ
4. MUHAMMET BERA KARAPINAR

YILDIZ KIZLAR

1. SUDENAZ AYDIN
2. HAMİYET ERVA ÜNGÖR
3. BAŞAK SILA IŞIK
3. İLAYDA SARIKULAK

YILDIZ ERKEKLER
1. EREN CENGİZ
2. MAHMUT BERAT KARAGÖZ
3. ENES ÖZCAN
3. TAHA ŞAHİN

CUMARTESİ
MİNİKLER

1. HATİCE SENA DÖĞER
2. ALPER ANIL SALON
3. BARKIN ADIGÜZEL
3. İSMAİL ÇEVEN

YILDIZ KIZLAR

1. HAMİYET ERVA ÜNGÖR
2. ANİME DİNÇ
3. LEYLA ÖZTÜRK
3. TÜRKAN ANBENİ

YILDIZ ERKEKLER
1. EREN CENGİZ
2. ALPEREN ALTUNIŞIK
3. HAKAN MERT ÇEVİK
3. MÜCAHİT ÇELEBİ











.
CUMARTESİ
GENÇ KIZLAR
1. EMİNE DURSUN
2. AYŞEGÜL KARADEMİR
3. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. ECREN KARAGÖZ

GENÇ ERKEKLER

1. ERDEM BÜTÜNER
2. TAHA ŞAHİN
3. OĞUZHAN KAYA
3. EREN CENGİZ

BÜYÜKLER KADINLAR

1. EMİNE DURSUN
2. HALE KOCABACAK
3. CEMİLE NUR NİYAZ
3. GAMZE ERASLAN

BÜYÜK ERKEKLER

1. HANİFİ ÇELEBİ
2. ÜMİT UYGUNSÖZLÜ
3. ALPCAN MERCAN
3. MÜRSEL YAVUZ

PAZAR

GENÇ KIZLAR
1. EMİNE DURSUN
2. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. FATMA AŞÇI
3. CEMİLE NUR NİYAZ

GENÇ ERKEKLER
1. ERDEM BÜTÜNER
2. OĞUZHAN KAYA
3. EREN CENGİZ
3. FAHRETTİN BERAT IŞILDAK

BÜYÜK KADINLAR
1. EMİNE DURSUN
2. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. SUDENAZ AYDIN
3. BAİZENUR DERMAN

BÜYÜK ERKEKLER

1. ÜMİT UYGUNSÖZLÜ
2. ÇAĞRI TURGUT
3. ERDEM BÜTÜNER
3. MÜRSEL YAVUZ




1748 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği