Dart'ta 2. Ayak Yapıldı

Dart'ta 2. Ayak Yapıldı

Türkiye Dart Şampiyonası 2. etap turnuvaları, 16-17 Ocak tarihleri arasında Dikmen TÜGEF Dart Salonunda yapıldı. Müsabakalara cumartesi 320, pazar 311 toplam da ise 633 sporcu katıldı.

Türkiye Dart Şampiyonası 2. etap turnuvaları, 16-17 Ocak tarihleri arasında Dikmen TÜGEF Dart Salonunda yapıldı. Müsabakalara cumartesi 320, pazar 311 toplam da ise 633 sporcu katıldı. ANKARA, BİLECİK, NİĞDE, GAZİANTEP, BARTIN, ESKİŞEHİR, İSTANBUL, İZMİR, AYDIN, MUĞLA, OSMANİYE, KKTC başta olmak üzere çeşitli illerden katılan 633 sporcu ile de Şampiyona katılım rekoru kırıldı.

Şampiyonada Yıldız ve Genç oyuncuların sayısal olarak çokluğu, ayrıca oynadıkları çekişmeli müsabakalar ise gözden kaçmadı. Şampiyonada dereceye giren sporcuların ödüllerini TBBDF Başkanı Dr Ahmet Recep Tekcan, Başkan Vekili Doç.Dr. Mutlu Turkmen, Genel Sekreter Mehmet Demirdelen, Dart Asbaşkanı Yrd. Doç.Dr. Murat KUL, Teknik Koordinatör Alper Kabakçı, Teknik Kurul Üyesi Serkan Işıldak, MHK Bşk Yrd.Necmi Cebe ve MHK Başkanı Gediz KALKAN verdi.

Yeni oluşan Türkiye sıralaması >>>3629 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği