Dart Kafeterya Kiraya Verilecek

Dart Kafeterya Kiraya Verilecek

Federasyonumuz tarafından Kızılay Soysal İşhanı 1. Katta bulunan bin metrekare açık (teras), bin metrekare kapalı alanı olan Dart Kafeterya işletmeye verilecektir.

Federasyonumuz tarafından Kızılay Soysal İşhanı 1. Katta bulunan bin metrekare açık (teras), bin metrekare kapalı olmak üzere toplam iki bin metrekare alanı olan Dart Kafeterya, işletilmek üzereye kiraya verilecektir.

Mülkiyeti, Federasyonumuzca satın alınıp daha sonra Spor Genel Müdürlüğü’ne verilen, ancak kullanım ve işletme hakkı Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna (Federasyon) devredilen Ankara ili, Çankaya ilçesi Cumhuriyet Mahallesi 1064 ada. 17 parselde kayıtlı olan ve Ziya Gökalp Caddesi Soysal Pasajı No:3/123 adresindeki iş yerinin (eski adı Samatya), Dart Kafeterya amaçlı kullanılmak üzere on (10) yıl süre ile işletmeye verilmesi işidir.

Söz konusu iş yeri işletmesi için Federasyon tarafından 24 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar Kapalı Zarf Usulü ile teklif toplanacaktır. Toplanan teklifler değerlendirilerek, en yüksek teklifi veren 3 teklif sahibi davet edilerek 01 Mart 2017 tarihinde saat 14:00’da Federasyon Bürosunda Açık Artırma yapılacaktır. Sözleşme ile ilgili şartname ve teklif metni Federasyonumuz bürosundan ve Soysal İşhanı Yöneticiliğinden temin edilebilecektir.

İş yerinin içi, terası, mutfağı, tuvalet ve lavaboları yeni yapılmıştır. Metrodan sadece 10 metre mesafededir. İşhanından ayrı bağımsız girişi bulunmaktadır. Kızılayın en merkezi noktasında bulunmaktadır.


3258 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği