Adıyaman'da Okullu Oluyoruz

Adıyaman'da Okullu Oluyoruz

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile organize edilen 2012–2013 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları faaliyetleri arasında Bocce, Bowling ve Dart İl Birinciliği müsabakaları yapılacaktır.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile organize edilen 2012–2013 Eğitim-Öğretim yılı  okul sporları faaliyetleri arasında Bocce, Bowling ve Dart İl Birinciliği müsabakaları yapılacaktır.

 


Bocce, Bowling ve Dart İl temsilciliğimizin 2013 yılı faaliyet programında yer alan” Küçükler-Yıldızlar ( Kız-Erkek ) Okullararası Bowling Müsabakaları 23-24 Şubat 2013 tarihinde Adıyaman Üniversitesi Dibekpark Bowling Salonunda yapılacaktır.

 

İl Temsilcisi Zeynel Abidin ŞENLİK "Bu yıl Adıyaman da bocce bowling ve dart yılı olacaktır. Dart ligi ve Bocce Ligini oluşturduk kısmet olursa Bowling Ligini de kurmayı planlıyoruz.Adıyaman Bocce Bowling ve Dart sporlarında alt yapısını oluşturmuş bir spor  branşıdır.Artık Milli takımlar düzeyinde sporcu yetiştirmek arzusundayız. Adoıyaman bowlingle geç tanıştı ama çok sevdi inşallah yapacağımız bu tür etkinliklerle başarılı sporcularımızı ön plana çıkarıp milli takımlara seçilmelerini sağlayacağız yapılacak olan okullar arası bowling müsabakalarına katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyorum."dedi.

 

Adıyaman’da bütün branşlarda faaliyet gösterildiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü; Seyit Ahmet Bağcı;“İlimiz ve çocuklarımız adına faydalı olacağını düşündüğüm bu organizasyona halkımızın gerek yarışmacı gerekse de izleyici olarak katılmalarını bekliyorum. Bu tür organizasyonlar izleyenleriyle birlikte güzel olmaktadır. Ben bu arganizasyona katılacak olan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

6529 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği